LT925
LT925
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Letex |
| Вес | 0.46 |
| Turn-on time | 500us |
| Turn-off time | 350us |
| On Resistance | 180mΩ |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| load current | 2A |
| load type | - |
| Contact form | One set normally open: 2A (SPST - normally open) |
| Load Voltage | 100V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| Isolation Voltage(rms) | 3.75kV |
| Continuous Load Current | 2A |
| Relay Contact Form | SPST-NO(1 Form A) |
| Voltage - Load | 100V |
| Input Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 180mΩ |
