LU234
LU234
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Letex |
| Вес | 0.254 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | DC |
| Turn-on time | 500us |
| Turn-off time | 250us |
| On Resistance | 800mΩ |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| load current | 500mA |
| load type | - |
| Contact form | 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.4V |
| Isolation Voltage(rms) | 1.5kV |
| Continuous Load Current | 500mA |
| Relay Contact Form | SPST-NC(1 Form B) |
| Voltage - Load | 60V |
| Input Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 800mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 350mW |
