GAQW211G2S
GAQW211G2S
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQW211G2S
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQW211G2S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 800us |
| Turn-off time | 20us |
| On Resistance | 60mΩ |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| load current | 2.5A |
| load type | - |
| Contact form | Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) |
| Load Voltage | 40V |
| Forward Voltage | 1.4V |
| Isolation Voltage(rms) | 1.5kV |
| Continuous Load Current | 2.5A |
| Relay Contact Form | - |
| Voltage - Load | 40V |
| Input Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 60mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 500mW |
