GAQW214EH
GAQW214EH
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQW214EH
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQW214EH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 0.819 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 230us |
| Turn-off time | 30us |
| On Resistance | 20Ω |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| load current | 130mA |
| load type | - |
| Contact form | Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| Isolation Voltage(rms) | 3.75kV |
| Continuous Load Current | 130mA |
| Relay Contact Form | - |
| Voltage - Load | 400V |
| Input Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 20Ω |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 800mW |
