GAQY212E
GAQY212E
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQY212E
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQY212E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 0.372 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 500us |
| Turn-off time | 50us |
| On Resistance | 800mΩ |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| load current | 500mA |
| insulation resistance | 5000MΩ |
| load type | - |
| Contact form | One set normally open: 2A (SPST - normally open) |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.32V |
| Isolation Voltage(rms) | 3.75kV |
| Continuous Load Current | 500mA |
| Relay Contact Form | - |
| Voltage - Load | 60V |
| Input Forward Voltage | 1.32V |
| RDS(on) | 800mΩ |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 500mW |
