GAQY214S
GAQY214S
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQY214S
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQY214S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 0.258 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 230us |
| Turn-off time | 30us |
| On Resistance | 20Ω |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| load current | 150mA |
| load type | - |
| Contact form | One set normally open: 2A (SPST - normally open) |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| Isolation Voltage(rms) | 1.5kV |
| Continuous Load Current | 100mA |
| Relay Contact Form | SPST-NO(1 Form A) |
| Voltage - Load | 400V |
| Input Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 20Ω |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 350mW |
