RALT15-05H12-WIT
RALT15-05H12-WIT
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRALT15-05H12-WIT
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RALT15-05H12-WIT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 82.68 |
| Output Power | 15W |
| Number of Outputs | 3 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Voltage Protection |
| Feature | Overheat Protection;Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection |
| Output Voltage | 5.05V;±12V |
| Switching Frequency | 60kHz |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 76% |
| Insulated Voltage | 2.5kV@AC |
| Maximum Capacitive Load | 2200uF;470uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 3 |
| Output Current (Max) | ±310mA;1.5A |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| Output current (maximum value) | 1.6A;500mA;-500mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC |
| Ripple Noise | 50mVp-p;80mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | - |
