RAS25-12-W
RAS25-12-W
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRAS25-12-W
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RAS25-12-W
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 141 |
| Output Power | 25W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Voltage Protection;Over Current Protection |
| Feature | Overheat Protection;Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 100kHz |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 78% |
| Insulated Voltage | 1.5kV@AC |
| Maximum Capacitive Load | 2200uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 2.08A |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| Output current (maximum value) | 2.08A |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC |
| Ripple Noise | 80mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | - |
