RAS5-12-WR2
RAS5-12-WR2
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRAS5-12-WR2
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RAS5-12-WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 19.6 |
| Output Power | 5W |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| Output current (maximum value) | 410mA |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~370V |
| Quiescent Dissipation | 0.1W |
| Ripple Noise | 80mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
