RKAS50-5-N
RKAS50-5-N
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRKAS50-5-N
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RKAS50-5-N
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 315.1 |
| Output Power | 50W |
| Feature | Overheat Protection;Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Insulated Voltage | 1.5kV@AC |
| Maximum Capacitive Load | 10000uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 10A |
