RMAS10-12-WR2
RMAS10-12-WR2
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRMAS10-12-WR2
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RMAS10-12-WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 28.9 |
| Output Power | 10W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 11.88V~12.12V |
| Switching Frequency | 100kHz |
| Conversion Efficiency | 77% |
| Conversion Type | AC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| Output current (maximum value) | 830mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
