RTFS150-12-N
RTFS150-12-N
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRTFS150-12-N
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RTFS150-12-N
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 572 |
| Output Power | 150W |
| Feature | Overheat Protection;Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 84% |
| Insulated Voltage | 1.5kV@AC |
| Maximum Capacitive Load | 2200uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 12.5A |
