RTFS150-24-N
RTFS150-24-N
ПроизводительruidakangDY
Партномер производителяRTFS150-24-N
ОписаниеPower Modules ruidakangDY RTFS150-24-N
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | ruidakangDY |
| Вес | 528 |
| Output Power | 150W |
| Feature | Overheat Protection;Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 86% |
| Insulated Voltage | 1.5kV@AC |
| Maximum Capacitive Load | 1000uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 6.25A |
