MURH10040
MURH10040
ПроизводительGeneSiC Semiconductor
Партномер производителяMURH10040
ОписаниеDiodes GeneSiC Semiconductor MURH10040
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | GeneSiC Semiconductor |
| Вес | 1 |
| Rectified Current | 100A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@100A |
| Reverse Voltage (Vr) | 400V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 90ns |
| Reverse Leakage Current | 25uA@50V |
