MURH7010
MURH7010
ПроизводительGeneSiC Semiconductor
Партномер производителяMURH7010
ОписаниеDiodes GeneSiC Semiconductor MURH7010
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | GeneSiC Semiconductor |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 70A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@70A |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 75ns |
| Reverse Leakage Current | 25uA@100V |
