MURH7060
MURH7060
ПроизводительGeneSiC Semiconductor
Партномер производителяMURH7060
ОписаниеDiodes GeneSiC Semiconductor MURH7060
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | GeneSiC Semiconductor |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 70A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.7V@70A |
| Reverse Voltage (Vr) | 600V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 110ns |
| Reverse Leakage Current | 25uA@600V |
