SMPJ177TR
SMPJ177TR
ПроизводительInterFET
Партномер производителяSMPJ177TR
ОписаниеTransistors/Thyristors InterFET SMPJ177TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | JFETs |
| Производитель | InterFET |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| configuration | - |
| FET Type | P-Channel |
| Pd- Power Dissipation | 360mW |
| RDS(on) | 300Ω |
| Number | 1 P-Channel |
| Output Capacitance(Coss) | - |
| Ciss-Input Capacitance | 5.5pF |
| Drain Current (Idss) | 20mA |
| Gate-Source Breakdown Voltage (Vgss) | 30V |
| Gate-Source Cutoff Voltage (VGS(off)) | - |
