FU3
FU3
ПроизводительSURGE
Партномер производителяFU3
ОписаниеDiodes SURGE FU3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SURGE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 950mV@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 200V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@200V |
