GR3J
GR3J
ПроизводительSURGE
Партномер производителяGR3J
ОписаниеDiodes SURGE GR3J
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SURGE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 3A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@3A |
| Reverse Voltage (Vr) | 600V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 250ns |
| Reverse Leakage Current | 10uA@600V |
