HS3F
HS3F
ПроизводительSURGE
Партномер производителяHS3F
ОписаниеDiodes SURGE HS3F
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SURGE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 3A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@3A |
| Reverse Voltage (Vr) | 300V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Reverse Leakage Current | 10uA@300V |
