RS1204FL
RS1204FL
ПроизводительSURGE
Партномер производителяRS1204FL
ОписаниеDiodes SURGE RS1204FL
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SURGE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1.2A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@1.2A |
| Reverse Voltage (Vr) | 400V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 150ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@400V |
