RS1208FL
RS1208FL
ПроизводительSURGE
Партномер производителяRS1208FL
ОписаниеDiodes SURGE RS1208FL
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SURGE |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1.2A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@1.2A |
| Reverse Voltage (Vr) | 800V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 500ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@800V |
