K60X090
K60X090
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяK60X090
ОписаниеCircuit Protection KAILONG K60X090
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.331 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 10s |
| Trip Current | 1.8A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 140mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 900mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 465mΩ |
