K60X110
K60X110
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяK60X110
ОписаниеCircuit Protection KAILONG K60X110
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.459 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.51W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 10s |
| Trip Current | 2.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 140mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 375mΩ |
