K60X135
K60X135
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяK60X135
ОписаниеCircuit Protection KAILONG K60X135
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.612 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.71W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 10s |
| Trip Current | 2.7A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 120mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 1.35A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 285mΩ |
