K60X300
K60X300
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяK60X300
ОписаниеCircuit Protection KAILONG K60X300
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 1.538 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 2.8W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 19.8s |
| Trip Current | 6A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 90mΩ |
