SMD0603K010SF15V
SMD0603K010SF15V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD0603K010SF15V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD0603K010SF15V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.022 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 500mW |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 1s |
| Trip Current | 300mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 900mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 15V |
| Hold Current | 100mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 6Ω |
