SMD0805K110SF6V
SMD0805K110SF6V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD0805K110SF6V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD0805K110SF6V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 300ms |
| Trip Current | 2.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 60mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 210mΩ |
