SMD1206K020SF30V
SMD1206K020SF30V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD1206K020SF30V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD1206K020SF30V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.029 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 600ms |
| Trip Current | 460mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 600mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 30V |
| Hold Current | 200mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 2.6Ω |
