SMD1206K035SF30V
SMD1206K035SF30V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD1206K035SF30V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD1206K035SF30V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.01 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 100ms |
| Trip Current | 750mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 250mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 30V |
| Hold Current | 350mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 1.3Ω |
