SMD1206K150SF6V
SMD1206K150SF6V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD1206K150SF6V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD1206K150SF6V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.037 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 800mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 300ms |
| Trip Current | 3A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 1.5A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 130mΩ |
