SMD2920K400SF16V
SMD2920K400SF16V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD2920K400SF16V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD2920K400SF16V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 0.224 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.5W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 4s |
| Trip Current | 8A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 8mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | 4A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 40mΩ |
