SMD1206K005SF60V
SMD1206K005SF60V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD1206K005SF60V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD1206K005SF60V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 400mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 1.5s |
| Trip Current | 150mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 3.6Ω |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 50mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 50Ω |
