SMD2920K600SF6V
SMD2920K600SF6V
ПроизводительKAILONG
Партномер производителяSMD2920K600SF6V
ОписаниеCircuit Protection KAILONG SMD2920K600SF6V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | KAILONG |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.5W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 6s |
| Trip Current | 12A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 3mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 6A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 25mΩ |
