EM-9745UN
EM-9745UN
ПроизводительSoberton Inc.
Партномер производителяEM-9745UN
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Soberton Inc. EM-9745UN
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Soberton Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | - |
| Sensitivity | -42dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Dual Directional Noise Reduction |
| Diameter (φD) | 9.7mm |
| Output Impedance | - |
| Signal to noise ratio | 58dB |
