EM-9767P-44
EM-9767P-44
ПроизводительSoberton Inc.
Партномер производителяEM-9767P-44
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Soberton Inc. EM-9767P-44
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | Soberton Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | 1V~10V |
| Sensitivity | -44dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 9.7mm |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 58dB |
