CS28-01W75-06-1X
CS28-01W75-06-1X
ПроизводительChallenge Electronics
Партномер производителяCS28-01W75-06-1X
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Challenge Electronics CS28-01W75-06-1X
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Challenge Electronics |
| Вес | 1 |
| Frequency range | 750Hz~7kHz |
| Rated power | 1.5W |
| Diameter (φD) | 28mm |
| Resonant Frequency | 750Hz |
| Rated Impeance | 8Ω |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
