CS28-02W57-07-1X
CS28-02W57-07-1X
ПроизводительChallenge Electronics
Партномер производителяCS28-02W57-07-1X
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Challenge Electronics CS28-02W57-07-1X
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Challenge Electronics |
| Вес | 1 |
| Frequency range | 570Hz~20kHz |
| Rated power | 2W |
| Diameter (φD) | 28mm |
| Resonant Frequency | 570Hz |
| Rated Impeance | 4Ω |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
