CS34-01P70-03-1
CS34-01P70-03-1
ПроизводительChallenge Electronics
Партномер производителяCS34-01P70-03-1
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Challenge Electronics CS34-01P70-03-1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Challenge Electronics |
| Вес | 1 |
| Frequency range | 700Hz~20kHz |
| Rated power | 1.5W |
| Diameter (φD) | - |
| Resonant Frequency | 700Hz |
| Rated Impeance | 8Ω |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
