CS40-01P50-04-1X
CS40-01P50-04-1X
ПроизводительChallenge Electronics
Партномер производителяCS40-01P50-04-1X
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Challenge Electronics CS40-01P50-04-1X
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Challenge Electronics |
| Вес | 1 |
| Frequency range | 500Hz~20kHz |
| Rated power | 1W |
| Resonant Frequency | 500Hz |
| Rated Impeance | 8Ω |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
