IMSA-11600S-30A-GFN4
IMSA-11600S-30A-GFN4
ПроизводительIRISO
Партномер производителяIMSA-11600S-30A-GFN4
ОписаниеConnectors IRISO IMSA-11600S-30A-GFN4
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сборки разъемов FFC, FPC (плоские гибкие) |
| Производитель | IRISO |
| Вес | 1 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper alloy |
| Pitch | 0.5mm |
| Height Above Board | 6mm |
| Mounting Type | Standing paste |
| Number of Contacts | 30P |
| Contact Type | Single-sided contact points/Vertical |
| FFC, FCB Thickness | 0.3mm |
