IPCP254F20PB28R
IPCP254F20PB28R
ПроизводительINCP
Партномер производителяIPCP254F20PB28R
ОписаниеConnectors INCP IPCP254F20PB28R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | INCP |
| Вес | 2.104 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Holes Structure | 2x10P |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Number of Holes | 20P |
| Insulation Height | 5mm |
| Mounting Type | Bend insert |
