IPCP255F50PB07V
IPCP255F50PB07V
ПроизводительINCP
Партномер производителяIPCP255F50PB07V
ОписаниеConnectors INCP IPCP255F50PB07V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | INCP |
| Вес | 5.649 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Holes Structure | 2x25P |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Number of Holes | 50P |
| Insulation Height | 8.5mm |
| Mounting Type | Standing paste |
