IPCP256F50PB07R
IPCP256F50PB07R
ПроизводительINCP
Партномер производителяIPCP256F50PB07R
ОписаниеConnectors INCP IPCP256F50PB07R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | INCP |
| Вес | 6.312 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper alloy |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Holes Structure | 2x25P |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Number of Holes | 50P |
| Insulation Height | 5mm |
| Mounting Type | Bend insert |
