UES10LC-050200SPA
UES10LC-050200SPA
ПроизводительUE Electronic
Партномер производителяUES10LC-050200SPA
ОписаниеOffice Supplies UE Electronic UES10LC-050200SPA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | UE Electronic |
| Вес | 59 |
| Output Current | - |
| Power | Rated power 10W; Standby power: ≤0.075W |
| Output Voltage | - |
| Colour | White |
| working temperature | 0℃~45℃ |
| category | Medical Power Adapter |
| voltage | 5V; Input Voltage Range: 90~264VAC |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | -20℃~60℃ |
| Product size | 43.5mm×28mm×47.5mm |
| Input | Input Current: 0.5A (100VAC); Frequency Range: 47~63Hz |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | USB |
