UES12LCP-050200SPA
UES12LCP-050200SPA
ПроизводительUE Electronic
Партномер производителяUES12LCP-050200SPA
ОписаниеOffice Supplies UE Electronic UES12LCP-050200SPA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | UE Electronic |
| Вес | 178 |
| Output Current | - |
| Power | Standby Power: ≤0.075W |
| Output Voltage | - |
| Colour | Black |
| working temperature | -5℃~45℃ |
| category | Medical Power Adapter |
| voltage | Input Voltage Range: 90~264VAC; Output Voltage: 4V~24V (Up to 12W) |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | -25℃~75℃ |
| Product size | 76mm×30.3mm×48.2mm |
| Input | Input Current: 0.5A (90VAC); Frequency Range: 47~63Hz |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | - |
