UES24LCP-120200SPA
UES24LCP-120200SPA
ПроизводительUE Electronic
Партномер производителяUES24LCP-120200SPA
ОписаниеOffice Supplies UE Electronic UES24LCP-120200SPA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | UE Electronic |
| Вес | 188 |
| Output Current | - |
| Power | Standby Power: ≤0.075W |
| Output Voltage | - |
| Colour | Black |
| working temperature | 0℃~45℃ |
| category | Medical Power Adapter |
| voltage | Input Voltage Range: 90~264VAC; Output Voltage: 6.1V~52V (Up to 24W) |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | -20℃~60℃ |
| Product size | 88mm×30mm×57mm |
| Input | Input Current: 0.5A (90VAC); Frequency Range: 47~63Hz |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | - |
