UES36WC1-120300SPA
UES36WC1-120300SPA
ПроизводительUE Electronic
Партномер производителяUES36WC1-120300SPA
ОписаниеOffice Supplies UE Electronic UES36WC1-120300SPA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | UE Electronic |
| Вес | 93 |
| Output Current | - |
| Power | Standby Power: ≤0.075W |
| Output Voltage | - |
| Colour | White |
| working temperature | 0℃~45℃ |
| category | Medical Power Adapter |
| voltage | Input Voltage Range: 90~264VAC; Output Voltage: 12V or 24V (Up to 36W) |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | -20℃~60℃ |
| Product size | 84.95mm×51mm×27.7mm |
| Input | Input Current: 0.5A (90VAC); Frequency Range: 47~63Hz |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | - |
