UES48-120333SPA3
UES48-120333SPA3
ПроизводительUE Electronic
Партномер производителяUES48-120333SPA3
ОписаниеOffice Supplies UE Electronic UES48-120333SPA3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | UE Electronic |
| Вес | 288.5 |
| Output Current | - |
| Power | Standby Power: ≤0.075W |
| Output Voltage | - |
| Colour | Black |
| working temperature | -10℃~40℃ |
| category | Medical Power Adapter |
| voltage | Input Voltage Range: 90~264VAC; Output Voltage: 9.1V~54V (Max 48W) |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | -20℃~70℃ |
| Product size | 122mm×51mm×31.5mm |
| Input | Input Current: 1.1A (80/90VAC); Frequency Range: 47~63Hz |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | - |
