UES65-240270SPA3
UES65-240270SPA3
ПроизводительUE Electronic
Партномер производителяUES65-240270SPA3
ОписаниеOffice Supplies UE Electronic UES65-240270SPA3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Адаптеры питания |
| Производитель | UE Electronic |
| Вес | 329 |
| Output Current | - |
| Power | Standby power: ≤0.15W |
| Output Voltage | - |
| Colour | Black |
| working temperature | 0℃~45℃ |
| category | Medical Power Adapter |
| voltage | Input voltage range: 90~264VAC; Output voltage: 9V~24V, 48V~54V (up to 64W) |
| material quality | - |
| workmanship | - |
| characteristic | - |
| Storage temperature | -20℃~60℃ |
| Product size | 125mm×62mm×34mm |
| Input | Input current: 2A (90VAC); Frequency range: 47~63Hz |
| Applicable Equipment | - |
| Usage Scenario | - |
| Suitable for the scene | - |
| Product Material | - |
| Total output power | - |
| Rated input voltage | - |
| Rated output power | - |
| Applicable interfaces | - |
